UO-Technologia | Rynek Hurtowy Bronisze podejmuje współpracę z Laboratorium UO-Technologia
1462
post-template-default,single,single-post,postid-1462,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Rynek Hurtowy Bronisze podejmuje współpracę z Laboratorium UO-Technologia

Opublikowane przez Justyna Beliniak w Aktualności

Rynek Hurtowy Bronisze jest, w tej części Europy, liderem w obrocie świeżymi warzywami i owocami, m.in. dlatego, że swoją produkcję dostarcza tu ponad 20 tysięcy gospodarstw rolniczych i ogrodniczych. Spółka postawiła sobie za cel nie tylko dbałość o interesy polskich producentów i dystrybutorów, ale także promocję i rozwój wysokiej jakości produktów dystrybuowanych pod marką Z BRONISZ. 

Bezpieczeństwo żywności jest jednym z kluczowych elementów tej jakości.

Innowacyjnym projektem, jest stworzenie platform współpracy pomiędzy producentami, Rynkiem Hurtowym i sklepami (odbiorcy) nazwanymi Projektami Partnerskimi. Każdy Partner (producent) po spełnieniu wymagań jakościowych gwarantujących bezpieczeństwo żywności może otrzymać prawo do używania marki Z BRONISZ.

Jakość świadczonych przez spółkę usług jest systematycznie doskonalona. Wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania : ISO 9001:2008 – zarządzanie jakością, ISO 22000:2005 – zarządzanie bezpieczeństwem żywności (HACCP), ISO 14001:2004 – zarządzanie środowiskiem umocniło pozycję firmy i zwiększyło zaufanie  konsumentów do towarów sprzedawanych na rynku.

     Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy Bronisze jest spółką akcyjną z większościowym udziałem Skarbu Państwa i ze znacznym (prawie 23%) udziałem polskich producentów  i dystrybutorów.  Rynek w Broniszach jest największym w Europie  Środkowo-Wschodniej centrum dystrybucji świeżych owoców, warzyw i kwiatów. Powierzchnia rynku to prawie 43 ha.  Na Rynku Hurtowym Bronisze stałą sprzedaż  owoców, warzyw i kwiatów prowadzi około 350 przedsiębiorców. Do sprzedaży na wolnym powietrzu przygotowanych jest 1300 stanowisk. Ponad 20 tysięcy producentów rolnych dostarcza świeże warzywa i owoce. Za pośrednictwem Rynku Hurtowego Bronisze sprzedawanych jest rocznie około 1,2 miliona ton owoców i warzyw (produkcji krajowej i z importu). Karty Stałego Klienta –  posiada prawie 13000 podmiotów gospodarczych.

Bronisze-z-lotu-ptaka_m

28 Cze 2017